EVERPHENT

קידום אתרים SEO | קידום אתרים אורגני | קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים SEO במנועי חיפוש וקידום אורגני בגוגל בפרט ובמנועי החיפוש הגדולים יכול להיות ממש אבל ממש מייאש, כל שנה ושנה מנועי החיפוש הגדולים מעדכנים את האלגוריתמים שלהם ככה שהקידום אורגני יהיה קשה יותר ויותר כדי שפחות ופחות רמאי קידום אתרים יצליחו לקדם את עצמם ולדרג את עצמם גבוה עם תוכן לא אטרקטיבי.

ישנם לא מעט פרמטרים שצריך לקחת בחשבון בקידום אתרים אורגני ואלו העיקריים:

* תוכן איכותי שמשקף את האתר שלכם יעניין את המשתמשים בזמן החיפוש במנוע חיפוש בזמן חיפוש אורגני.

* מאמרים ובלוג מעודכן.

* אופטימיזציית האתר שלכם On Site.

* בניית פרופיל קישורים Backlinks.

* שיפור חווית משתמש UX והקוד שלכם.

* ניהול מוניטין.

* רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכמובן גוגל ביזנס.

* אסטרטגיית שיווק ובחינת המתחרים שלכם.

* ניתוח מעמיק של מילות חיפוש.

* ניתוח המתחרים שלכם במנועי חיפוש.

* לא למחזר תוכן, ותגיות יחודיות לכל דף.

אלו רק חלק קטן מהדברים שנחנו מציעים.

חברת הפיתוח Everphent הינה בית תוכנה בוטיק לפיתוח מערכות תוכנה ופתרונות דיגיטל אנחנו מומחים בקידום אתרים אורגני במנועי חיפוש כמו Google,Bing,Duck ורשתות חברתיות כמו פייסבוק.

אנחנו מומחים בקידום אתרים אורגני במנועי חיפוש כמו גוגל ובינג, קידום אורגני ברשתות חברתיות.

אנחנו נשמח לבדוק וללוות את האתר שלך, אנחנו מבחן בצורה יסודית ודקדקנית את הנקודות לשיפור הדירוג במנועי החיפוש.

אנחנו מתחייבים לשפר את תוצאות האתר שלך בדירוג תוצאות החיפוש שלו במנועי חיפוש ולקדם אותך בגוגל ובינג.

ישנם מספר שלבים ומדדים שאנחנו נבחון באתר שלך בשביל לעלות אותך ואת העסק שלך במנועי חיפוש לחשיפה גדולה יותר ללקוחות והגשמת היעדים של הארגון או החברה שלך!

כמו כן יש באפשרותנו להגדיל תעבורה לאתר שלכם באמצעות כלים יחודיים שפיתחנו במרוץ השנים.

 

תוכן איכותי שמשקף את האתר שלכם:

תוכן האתר שלכם הוא אחד האתגרים שלכם, בשלב תהליך הקידום יצירת תוכן שיעזור למשתמשים והגולשים שלכם לחזור אליכם. תוכן האתר שלכם אמור לשקף את העסק שלכם, להכיל מילים שהגולשים שלכם אולי יחפשו וכמובן להכיל תוכן מספק בכמות התוכן והגדילה שלו בשביל מנועי החיפוש.

אופטימיזציית האתר שלכם On Site:

כיום רוב מנועי החיפוש קובעות את הדירוג שלהם לאתר שלכם על ידי חווית המשתמש וזמני הטעינה של האתר שלכם עבור הגולשים שלכם. רוב הגולשים נוטשים את רוב האתרים שחווית המשתמש והתוכן לא מספקים ואף הטעינה של הדף מעל 3 שניות. חלק מהגדלת הגולשים והחזרתם תלוי באופימיזציית האתר שלכם!

 

ניתוח מעמיק של מילות חיפוש Keywords Explorer:

ישנם מספר כלים שיכולים לעזור לכם להגדיל את כמות המילים היחודיים בתוכן שלכם, על המילים לשקף את התוכן שלכם בצורה המיטבית ביותר כאשר משתמש יכנס וישהה כמה שיותר.

כמו כן את צריכים כמה שיותר לונג טייל שמשקפים את האתר שלכם לקידום טוב יותר מנועי החיפוש.

צריך ללמוד ולנתח מילות חיפוש בהן בטרנד כרגע עם הווליום הכי גבוה ולשלב אותו בצורה הגיונית בתוך התוכן שלכם. כמו כן חזרה לא הגיונית של מילות חיפוש רק יפגעו בדירוג האתר שלכם במועי חיפוש וגוגל.

ניתן להעזר ב:

google trends.

google keyword planner.

google suggestion.

google lighthouse.

 

לא למחזר תוכן, וכתיבת תגיות יחודיות לכל דף:

על מנת שמנועי חיפוש יכול למצוא כמה שיותר דפים שלכם כאשר מישהו יבצע חיפוש אורגני במנוע חיפוש עליכם להקפיד על חתימה יחודית לכל דף.

החתימה היחודית בנויה בעיקר כותרת Title ותיאור description יחודיים בכל דף.

תגית Title מומלץ לא לכתוב יותר מ65-70 אותיות ולהכיל את המילים שמייצגות הצורה הטובה ביותר את התוכן שקיים בדף.

תגית description ממולץ לא לכתוב יותר מ-160 אותיות, להכיל תיאור קצר של התוכן בצורה מיטבית ביותר.

בכל תדף מומלץ גם תגית אחת של H1.

 

בניית פרופיל קישורים Backlinks:

מנועי החיפוש בודקות את איכות ואמינות התוכן שלכם על ידי כמות האתרים והלינקים שמצביעים לאתר שלכם מאתרים אחרים. ככל שיש לכם אתרים רבים שמצביעים לאתר שלכם מנועי החיפוש מאבחנים את האתר שלכם בעל תוכן אמין עבור הגולשים.

רשתות חברתיות וגוגל ביזנס:

בעולם המודרני שכל הגולשים חיים ברשתות חברתיות או מחפשים עסקים דרך וייז או גוגל ביזנס חובה להיות מעודכנים וליצור תוכן מנצח ברשתות חברתיות וגוגל בזיזנס בשביל להגדיל תעבורה ואמינות תוכן האתר שלכם.

אז למה לבחור ב- Everphent מכל בתי התוכנה?

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מחפשים בית תוכנה או חברת תוכנה מקצועית שיפתח עבורכם או שיעזור לכם להתמקד בדרישות וכתיבתם באפיון ואף אולי מתן ייעוץ בלבד.

בית תוכנה Everphent - חברת תוכנה עם שלל שנות ניסיון. אנחנו מומחים בהובלת פרוייקטים גדולים ומורכבים במערכות תוכנה, פיתוח תוכנה, מערכות אינטגרציה, פתרונות דיגיטל וקידום עסקי במנועי חיפוש לכל אורך חיי הפיתוח משלב התכנון ועד ההפצה.

אז הנה לכם כמה סיבות למה כדאי לכם ליצור איתנו קשר עוד היום:

לפני הכל אצלנו תמיד תוכלנו אוזן קשבת ואנשים שתוכלו לתקשר איתם!

1. טכנולוגיה, אנחנו נושמים וחיים את העולם הטכנולוגי ומעודכנים תמיד למתרחש בעולם הטכנולוגי.

פיתוח בכלים מעודכנים מאפשר פיתוח מהיר ועדכני, חוסך בעתיד בעלויות התחזוקה והן במציאת מפתחים לעבודות עתידיות.

טכנולוגיה היא המצפן שמוביל את התשוקה שלנו בפיתוח!

2. תהליכי עבודה, אצלנו לא חוסכים בתהליכי העבודה לפיתוח המוצר או המערכת שלכם ואף יורדים לפרטים הכי קטנים, תהליכי עבודה נכונים יכולים לצמצם זמן, עלויות פיתוח וכמובן טעויות ואי הבנות בזמן הפיתוח.

3. מחיר ועלויות, בית תוכנה שמציע את שירותיו במחיר נמוך מאוד ביחס לשוק או שלא מוכן להתחייב ללוח זמנים במחיר הזול שהציע אמור להדליק לכם נורה אדומה, כמו שלא תקנו רכב או דירה במחיר "מציאה" מבלי שתדלק לכם נורה אדומה גם כאן אנחנו מציעים לבחון את ההצעה ולא לקפוץ על המחיר הזול, נשמח לתת לכם הצעה.

4. כימייה וחיבור, חשוב מאוד ליצור יחסי חברות וקשר טוב עם חברת הפיתוח וכמו כן להרגיש שזה המקום שאיתו ארצה לפתח. תהליכי הפיתוח יכולים לקחת מספר חודשים ולכן חשוב מאוד שיהיו יחסי חברות וחיבור טוב בין הלקוח לחברה מה שיביא ליותר פרודוקטיביות בתהליך!

5. אנחנו לא מפחדים מאתגרים או פרוייקטים מכל סדר גודל ויודעים להוביל אותם לאורך כל שלבי חיי הפיתוח המורכבים משלב הבנת הדרישות וכתיבתם באפיון ועד שלב ההפצה והתחזוקה.

6. בזמן שבתי התוכנה וחברות הפיתוח מנסות להגדיל את הרווחים על חשבון הלקוח באמצעות העסקת מתכנתים זולים מחו"ל ממדינות כמו הודו ואוקראינה, אתם מקבלים קופסה שחורה שהמתכנתים האלו כתבו מבלי לדעת אם יש קוד זדוני שיכול לפגוע בארגון או החברה שלכם או אף איכות הקוד לתחזוקה עתידית אינו מכיל תיעוד או טכנולוגיה ישנה, אצלנו בחברת Everphent כל המתכנתים ישראלים בעלי תואר ראשון בתחום המחשבים ובעלי ניסיון של שנים בתחום, אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שהפרוייקט שלכם יהיה בידיים כחול לבן!