EVERPHENT

בית תוכנה, פיתוח תוכנה ופתרונות דיגיטל

יש לכם פרוייקט פיתוח, מערכת ואו אתר לפתח ואתם מחפשים בית תוכנה?

בית תוכנה או בשמו הנוסף חברות פיתוח תוכנה הינן חברות מקצועית לפיתוח תוכנה ומתן פתרונות דיגיטליים, אפיון מוצר, ניהול תהליך הפיתוח, בדיקות תוכנה ידניות ואוטומציה והובלת תהליכים מורכבים בשלבי הפיתוח.

בתי התוכנה המרכזות אליהן מגוון רחב של אמצעים דיגיטליים, טכנולוגיים וידע שנועדו גם בפיתוח תוכנות ומערכות למגוון פתרונות עסקיים וטכנולוגיים.

בית תוכנה מקצועי ידע לנתח ולבדוק את היתכנות הפרוייקט, להבין ולאפיין בצורה מעמיקה את הדרישות שלכם ולמקד אותכם עד להפצת הפרוייקט.

בחירת בית תוכנה הינה תהליך מורכב ולפעמים מצריכה מספר פגישות. אם כבר החלטתם שאתם מתחילים לחפש בית תוכנה שידאג לבייבי שלכם אז צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ וליווי אישי ואף הצעת מחיר.

 

אז למה לבחור ב- Everphent מכל חברות ובתי פיתוח התוכנה?

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מחפשים בית תוכנה או חברת תוכנה ודיגיטל מקצועית שיפתח עבורכם או שיעזור לכם להתמקד בדרישות וכתיבתם באפיון ואף אולי מתן ייעוץ וליווי טכנולוגי ועסקי בלבד.

חברת Everphent הינה חברת תוכנה עם שלל שנות ניסיון וליווי בחברות הגדולות במשק הישראלי. אנחנו מומחים בהובלת וניהולם של פרוייקטים גדולים ומורכבים במערכות תוכנה, פיתוח תוכנה, מערכות אינטגרציה, פיתוח צדי שרת למערכות ואפליצקיות, פתרונות דיגיטל וקידום עסקי במנועי חיפוש לכל אורך חיי הפיתוח משלב ההיתכנות וכתיבת הדרישות באפיון ועד התכנון וההפצה של הפרוייקט לאוויר.

אז הנה לכם כמה סיבות למה כדאי לכם ליצור איתנו קשר עוד היום:

לפני הכל אצלנו תמיד תוכלנו אוזן קשבת ואנשים שתוכלו לתקשר איתם!

1. טכנולוגיה, אנחנו נושמים וחיים את העולם הטכנולוגי ומעודכנים תמיד למתרחש בעולם הטכנולוגי.

פיתוח בכלים מעודכנים מאפשר פיתוח מהיר ועדכני, חוסך בעתיד בעלויות התחזוקה והן במציאת מפתחים לעבודות עתידיות.

טכנולוגיה היא המצפן שמוביל את התשוקה שלנו בפיתוח!

2. תהליכי עבודה, אצלנו לא חוסכים בתהליכי העבודה לפיתוח המוצר או המערכת שלכם ואף יורדים לפרטים הכי קטנים, תהליכי עבודה נכונים יכולים לצמצם זמן, עלויות פיתוח וכמובן טעויות ואי הבנות בזמן הפיתוח.

3. מחיר ועלויות, בית תוכנה שמציע את שירותיו במחיר נמוך מאוד ביחס לשוק או שלא מוכן להתחייב ללוח זמנים במחיר הזול שהציע אמור להדליק לכם נורה אדומה, כמו שלא תקנו רכב או דירה במחיר "מציאה" מבלי שתדלק לכם נורה אדומה גם כאן אנחנו מציעים לבחון את ההצעה ולא לקפוץ על המחיר הזול, נשמח לתת לכם הצעה.

4. כימייה וחיבור, חשוב מאוד ליצור יחסי חברות וקשר טוב עם חברת הפיתוח וכמו כן להרגיש שזה המקום שאיתו ארצה לפתח. תהליכי הפיתוח יכולים לקחת מספר חודשים ולכן חשוב מאוד שיהיו יחסי חברות וחיבור טוב בין הלקוח לחברה מה שיביא ליותר פרודוקטיביות בתהליך!

5. אנחנו לא מפחדים מאתגרים או פרוייקטים מכל סדר גודל ויודעים להוביל אותם לאורך כל שלבי חיי הפיתוח המורכבים משלב הבנת הדרישות וכתיבתם באפיון ועד שלב ההפצה והתחזוקה.

6. בזמן שבתי התוכנה וחברות הפיתוח מנסות להגדיל את הרווחים על חשבון הלקוח באמצעות העסקת מתכנתים זולים מחו"ל ממדינות כמו הודו ואוקראינה, אתם מקבלים קופסה שחורה שהמתכנתים האלו כתבו מבלי לדעת אם יש קוד זדוני שיכול לפגוע בארגון או החברה שלכם או אף איכות הקוד לתחזוקה עתידית אינו מכיל תיעוד או טכנולוגיה ישנה, אצלנו בחברת Everphent כל המתכנתים ישראלים בעלי תואר ראשון בתחום המחשבים ובעלי ניסיון של שנים בתחום, אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שהפרוייקט שלכם יהיה בידיים כחול לבן!

7. אנחנו מאמינים שפיתוח מערכת או תוכנה והובלת פורייקטים צריכים להיות קלים ונגישים לכן מאמצים פיתוח תוכנה בדרך הקלה ללקוח בהתאם לדרישות ורחשי ליבו!

 

אז איזה טכנולוגיות תמצאו אצלנו?

אצלנו הצוותים לומדים ומחפשים את הדבר הבא כל הזמן. אחנו פתוחים לטכנולוגיות חדשות ומחפשים להיות כמה שיותר בחזית הטכנולוגית המשתנה כל הזמן.

אנחנו מאמינים שמתכנת טוב צריך להבין וללמוד דברים כל הזמן, בתחום הזה אם את נרדם בשמירה כנראה שאתה תשאר מאוחר.

מערכות SAAS ומערכות ניהול (CRM):

אנחנו משתמשים בקוד שלד Shell של Umbraco להקמת מערכות SAAS ייעודיות לארגונים וחברות, כמו כן הקמת מערכות ניהול אתרים ובנייתם על גבי אומברקו Umbraco.

צד שרת (Backend - Server Side):

אצלנו תמצאו מתכנתים מנוסים שכותבים את צדי השרת לאפליציות Cross Platform, למערכות ניהול ומערכות ניהול תוכן ו- API על גבי מספר טכנולוגיות:

Asp.Core, Asp.net, NodeJs, Golang(go),

את שכבת השירותים אנחנו כותבים כתהליכים קטנים (Micro Services) לכל אפליקציה או מערכת ניהול למטרת חסיכת נתונים בזמן התעבורה מה שחשוב מאוד בעולם המובייל, כמו כן בשיטה הזו תמיד אפשר לעדכן תהליך מבלי לפחד שכל המערכת תקרוס בזמן עידכוני גירסה  או בעידכון הUI/UX של המערכת ניהול.

יתרון נוסף לשיטת הפרדת שכבת שירותים שניתן תמיד למחזר אותה למטרות צד לקוחות מגוונות ושונות כמו דף אינטרנט ואפליקציה שיקראו מאותם שכתבת שירותים.

כמו כן אנחנו עובדים במודל אג'ילי בזמן ניהול הפרוייקט, את המתכנתים אנחנו קצת מריצים בSprint:)

צד הלקוח (Ftonted - Client Side):

את פיתוח צד הלקוח קליינט אנחנו מבצעים עם הכלים, Frameworks וטכנולוגיות החדשות בשוק ובהתאם לצרכי הלקוח או הדרישות באפיון.

חלק מהטכנולוגיות וה- Frameworks שאנחנו מציעים:

AngularJs, Angular 7, Vue, React, HTML 5, CSS 3, bootstrap, Jquery Plugins

את הלקוח אנחנו כל הזמן עם יד על הדופק ומבצעים אופטימיזציה מלאה לכל רכיב שמפותח, כמוכן משתמשים בכלים של גוגל כמו google amp ו lighthouse.

** בפיתוח אפליקציות אנחנו ממליצים שלא לפתח אפליקציה כ- Hybrid בשבל עידכוני מערכות ההפעלה שיכולים לגרום לחלק מהפונקיונליות והגרפיקה להגיב שונה או לא לעבוד בין מכשירים שונים.

 

מה הם עיקרי שלבי הפיתוח שלנו להצלחה והגשמת היעדים?

את המוצר או הפרוייקט שלכם נעביר נעביר תהליך מלא ויסודי משלב בדיקות ההיתכנות והגדרת הדרישות העיסקיות ועד שלב הפצה לעולם.

1. מחקר מעמיק של הפרוייקט שלכם, ניתוח והבנת הדרישות והמתחרים שלכם, בדיקות היתכנות של הפרוייקט כל זאת בשביל למזער טעויות ולמקסם עבודה מדוייקת.

2. כתיבת מסמך האפיון הדרישות והחוקים העסקיים שלכם ותכנון ה-UI/UX.

3. הצעת מחיר לאישורכם, ההצעה תכלול פירוט מדוייק על העלויות הצפויות לבוא, עלויות תחזוקה ועלויות עתידיות במקרה וניתן לצפות ככה שאתם תדעו במדוייק את עלות הפרוייקט שלכם.

4. התחלת הפיתוח והובלת הפרוייקט בצמוד לאפיון על ידי צוות מפתחים מנוסה והובלת הפרוייקט על ידי מתכנתים ישראלים ולא מתכנתים מהודו או אוקראינה, חשוב מאוד למי שמחפש אבטחת מידע.

5. בדיקות בדיקות ועוד בדיקות ככה שבזמן ההפצה יהיו מינימום טעויות להגשמת ההצלחה שלכם.

6. הפצה ותמיכה, לאחר ההפצה של הפרוייקט שלכם אנחנו נלווה אותכם באופן אישי ונתמוך בכל שאלה או עזרה שתצטרכו בשביל להכנס לעניינים עם המערכת החדשה שלכם.

7. שלב זה הינו אופציה ותלוי בכל פרוייקט  תחזוקה, עידכונים ושיפורים של כל פרוייקט בהתאם לדרישות עתידיות שיגיעו מכם!

 

מה מחיר ועלויות הפיתוח אצלנו?

חברת Everphent שמה לעצמה להיות חברת בוטיק אשר כל לקוח אצלה מלווה באופן אישי בכל התהליך על ידי כל הגורמים בחברה עד להגעת להפצת הפרוייקט.

ארכיטקט מערכות פיתוח מעל 7+ ניסיון 400 שח לשעת עבודה.

עלות ראש צוות 300 ש"ח בעל 5+ שנות ניסיון לשעה עבודה.

עלות מתכנת 280 ש"ח בעל 3+ שנות ניסיון לשעה עבודה.

עלות מנהל מוצר 200 ש"שח לשעה עבודה.

לאחר פגישת הייעוץ נוכל לאחר שנקבל את כל הפרטים שלכם נוכל לתת לכם הערכת מחיר ראשונית לקבלת סדר גודל.

כמו כן הצעות מחיר מדוייקת תינתן לאחר כתיבת האפיון והדרישות, ועלויות העיצוב וה-UI/UX.

 

פיתוח תוכנה, ליווי וייעוץ אישי או תחזוקה כ- Time as Material:

אצלנו בחברה ניתן לקבל בנק שעות לפיתוח תוכנה,כתיבת אפיון, ליווי וייעוץ אישי ו- או תחזוקה של המערכות שלכם כזמן כחומר עבודה, המושג נשמע אולי גדול אבל הכוונה ממש פשוטה,

אנחנו נעריך את כמות הזמן כמשאב שנדרש עבורכם, את שעות העבודה האלו נכפיל בעלות שעת עבודה וזו בעצם העלות שתשלמו בפועל פשוט כמשמעו.

חסר לכם בין היתר כח אדם זמני שיתן יד בפיתוח או שיעזור בליווי הפיתוח שלכם, ניתן גם לשלוח אליכם מתכנת או אדם שיעבוד אצלכם באופן זמני על בסיס Time as Material.

 

ליווי וייעץ אישי ו- הובלת סטארטאפים:

אנחנו כחברה בוטיק לפיתוח תוכנה מאמינים שכל אחד חייב לנסות להגשים את החלום שלו ולהגיע ליעדים שהוא רוצה, אנחנו מאמינים שאם יש לכם את האמביציה והכריזמה והרצון לא ללוותר וללכת עם הרעיון שלכם עד הסוף בשביל להצליח אנחנו נשמח לתת לכם גב טכנולוגי לפיתוח, לבדוק היתכנות, לכתוב איתכם תוכנית עסקית ואפיון, לעזור לכם בפגישות מול קרנות הון וכו.

כמו כן אנחנו מחפשים מלבד התשוקה שלכם רעיון מגובש וצוות מגובשים, שהינו בתחילת דרכו.

אנחנו נבחן מספר היבטים בשביל בכלל לדעת אם יש כאן בסיס למשהו שאיתו נוכל לעבוד, במידה ואנחנו נמצא והרעיון שלכם נמצא מתאים לאגנדה שלנו נשמח לתת לכם גב הטכנולוגי שאתם צריכים!

 

דעה אישית: תמיד אפשר למצוא חברה כזו או אחרת במחיר טוב זול משמעותית, או להביא מתכנת שעבר מפה לאוזן בשביל לפתח. אבל תמיד כמו שתמיד קורה בחיים הזול יוצא בסוף יקר!

אז בואו נדבר על הפרוייקט שלכם עוד היום, צרו לתיאום פגישת ייעוץ וליווי אישי!